HİZMETLERİMİZ

  • Ev
  • /
  • HİZMETLERİMİZ

Google Seo Hizmetleri

Firmalar için anahtar kelimelerinde google sıralamalarında üst sıralarda yer almalarını sağlayacak profesyonel seo hizmeti vermekteyiz. Referanslarımızı talep edebilir , seo paketlerinden satın alabilir ya da size özel teklif hazırlamamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarım Hizmetleri

Profesyonel web tasarım hizmetleri Yeşil Network'ün lokomotif hizmetidir. Türkiye'de bir çok web tasarım firmasının arka planda işlerini yürüten ekibimiz sizlere muazzam fiyat avantajları ile Dünya standartlarında , yönetim panelli, profesyonel web siteler hazırlamaktadır. Lütfen konseptinizi belirlemek adına bizimle iletişime geçiniz.

Web Yazılım & Mobil Uygulama

İnternet projelerinize yönelik web yazılım hizmetlerinin yanı sıra , mobil platformda yer almak isteyen müşterilerimize özel IOS ve Andriod mobil aplikasyon yazılım hizmetleri sunmaktayız. Proje , teslim tarihi , fiyat ve diğer detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Alan Adı Kaydı

30'dan fazla alan adını destekleyen domain bayiliğimiz ile müşterilerimize dünya standartlarında alan adı hizmetleri sunmaktayız.

Web site Hosting

Sadece kurumsal firmalara web hosting hizmeti vermekteyiz. Türkiye lokasyon sunucularımızda Cpanel , WHM altyapısı kullanıyoruz.

Güvenlik Sertifikası

Kurumsal hosting, web tasarım hizmeti satın alan tüm müşterilerimize SSL Güvenlik sertifikası ve Statik IP hizmeti vermekteyiz.

Bulut Teknoloji Hizmetleri

Cloudservers ile mail , website, dosyalama hizmet taleplerinizi bulut teknolojisi altyapısı hizmetleri vermekteyiz.

Türkiye’nin farklı lokasyonlarında ve Kıbrıs , Rusya , Fransa gibi ülkelerden müşterilerine hizmet veren Yeşil Network ; talep etmeniz halinde çoklu dil seçenekleri ile web tasarım hizmetleri vermektedir.

Yeşil Network - Hizmet Pusulası

Tüm Platformlarda Uyumlu

Web tasarım hizmetlerimiz mobil , tablet , bilgisayar sistemlerinde kusursuz uyumlulukla çalışır.

Zamanında Teslimat

Doğru planlama yapar, doğru teslim tarihini sizinle paylaşır ve daima taahhüt ettiğimiz tarihte teslim ederiz.

İşinize Yarayacak Tasarımlar

Hizmet verdiğimiz işlerde ``müşteriye dönüştürme oranına`` özellikle dikkat eder, ``işe yarayan internet siteleri`` tasarlarız.

Kusursuz Müşteri Hizmeti

Sipariş öncesi , teslimat ve sonrasında her zaman bir muhattap bulacağınızı garanti ediyoruz.

@ 2010-2018 Yeşil Network İnternet Hizmetleri